Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Niger U-17
28 May 15:30
2.
Guinea U-17
+26
139/50 107/50 28/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Ghana U-17
28 May 18:30
2.
Mali U-17
+26
3/4 9/4 47/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Russia
17 Jun 16:00
2.
New Zealand
+7
9/25 9/2 41/5
1.
Portugal
18 Jun 16:00
2.
Mexico
+7
19/20 13/5 13/4
1.
Cameroon
18 Jun 19:00
2.
Chile
+7
77/20 51/20 43/50
1.
Australia
19 Jun 16:00
2.
Germany
+3
77/10 41/10 2/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Costa Rica U-20
27 May 09:00
2.
Zambia U-20
+131
21/10 13/5 27/20
1.
Portugal U-20
27 May 09:00
2.
Iran U-20
+131
11/25 18/5 8/1
1.
Japan U-20
27 May 12:00
2.
Italy U-20
+130
79/20 57/50 9/5
1.
Uruguay U-20
27 May 12:00
2.
South Africa U-20
+131
53/100 18/5 27/5
1.
Honduras U-20
28 May 07:00
2.
Vietnam U-20
+130
3/4 57/20 21/5
1.
New Zealand U-20
28 May 07:00
2.
France U-20
+112
25/2 15/2 1/5
1.
Senegal U-20
28 May 10:00
2.
Ecuador U-20
+130
29/20 127/50 199/100
1.
USA U-20
28 May 10:00
2.
Saudi Arabia U-20
+131
16/25 29/10 53/10
EW: 1/3 1,2
E/W Terms
Tournament. Winner.  27 May 09:00
Name Yes No Name Yes No
France U-20 18/5 1/6 Argentina U-20 15/1
Uruguay U-20 9/2 3/25 Japan U-20 16/1
England U-20 33/5 3/50 Mexico U-20 17/1
Venezuela U-20 8/1 Iran U-20 20/1
Zambia U-20 8/1 Ecuador U-20 28/1
USA U-20 8/1 2/55 Saudi Arabia U-20 50/1
Korea Republic U-20 8/1 2/55 New Zealand U-20 70/1
Italy U-20 9/1 1/40 Honduras U-20 80/1
Germany U-20 12/1 1/500 Costa Rica U-20 100/1
Portugal U-20 14/1 South Africa U-20 100/1
Senegal U-20 14/1 Vietnam U-20 125/1
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Andorra
09 Jun 19:45
2.
Hungary
+3
17/1 15/2 9/50
1.
Belarus
09 Jun 19:45
2.
Bulgaria
+4
29/20 23/10 56/25
1.
Bosnia and Herzegovina
09 Jun 19:45
2.
Greece
+3
17/20 12/5 22/5
1.
Estonia
09 Jun 19:45
2.
Belgium
+3
23/2 11/2 27/100
1.
Faroe Islands
09 Jun 19:45
2.
Switzerland
+3
15/1 53/10 1/4
1.
Gibraltar
09 Jun 19:45
2.
Cyprus
+3
25/2 47/10 3/10
1.
Latvia
09 Jun 19:45
2.
Portugal
+3
19/1 89/10 3/20
1.
Netherlands
09 Jun 19:45
2.
Luxembourg
+3
1/77 45/1 85/1
1.
Sweden
09 Jun 19:45
2.
France
+3
22/5 67/25 39/50
1.
Azerbaijan
10 Jun 17:00
2.
Northern Ireland
+3
141/50 109/50 5/4
1.
Kazakhstan
10 Jun 17:00
2.
Denmark
+3
67/10 141/50 59/100
1.
Slovenia
10 Jun 17:00
2.
Malta
+7
3/50 18/1 40/1
1.
Scotland
10 Jun 18:00
2.
England
+7
4/1 29/10 77/100
1.
Lithuania
10 Jun 18:45
2.
Slovakia
+7
22/5 53/20 39/50
1.
Germany
10 Jun 19:45
2.
San Marino
+3
1/1000 60/1 150/1
1.
Montenegro
10 Jun 19:45
2.
Armenia
+3
31/50 149/50 11/2
1.
Norway
10 Jun 19:45
2.
Czech Republic
+3
171/100 9/4 19/10
1.
Poland
10 Jun 19:45
2.
Romania
+3
3/5 73/25 61/10
1.
Finland
11 Jun 16:00
2.
Ukraine
+3
79/20 63/25 87/100
1.
Moldova
11 Jun 16:00
2.
Georgia
+3
52/25 57/25 31/20
1.
Republic of Ireland
11 Jun 18:00
2.
Austria
+3
37/25 109/50 57/25
1.
Israel
11 Jun 18:45
2.
Albania
+3
59/50 5/2 131/50
1.
Italy
11 Jun 19:45
2.
Liechtenstein
+3
1/125 45/1 110/1
1.
Kosovo
11 Jun 19:45
2.
Turkey
+3
35/2 61/10 21/100
1.
Republic of Macedonia
11 Jun 19:45
2.
Spain
+3
14/1 11/2 1/4
1.
Serbia
11 Jun 19:45
2.
Wales
+3
83/100 5/2 43/10
1.
Iceland
11 Jun 20:45
2.
Croatia
+3
61/20 119/50 11/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Juventus
03 Jun 19:45
2.
Real Madrid
+254
49/25 111/50 173/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Al Ain
1st Leg 0:1
29 May 19:45
2.
Esteghlal Tehran
+8
61/100 29/10 28/5
1.
Al Ahly Dubai
1st Leg 1:1
29 May 20:00
2.
Al-Ahli Jeddah
+8
9/10 13/5 17/5
1.
Kashima Antlers
1st Leg 0:1
30 May 11:00
2.
Guangzhou Evergrande
+8
6/4 58/25 51/25
1.
Kawasaki Frontale
1st Leg 3:1
30 May 11:00
2.
Muang Thong United
+8
9/25 21/5 9/1
1.
Lekhwiya
1st Leg 0:0
30 May 20:00
2.
Persepolis
+8
11/10 5/2 27/10
1.
Al-Hilal Riyadh
1st Leg 2:1
30 May 20:30
2.
Esteghlal Khuzestan
+8
2/5 15/4 17/2
1.
Urawa Red Diamonds
1st Leg 0:2
31 May 11:30
2.
Jeju United
+8
71/100 27/10 47/10
1.
Jiangsu Suning
1st Leg 1:2
31 May 13:00
2.
Shanghai SIPG
+8
183/100 13/5 6/4
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Home United
1st Leg 2:2
30 May 12:30
2.
Global
+8
29/20 51/20 7/4
1.
Ceres
1st Leg 2:3
31 May 12:30
2.
Darul Takzim
+8
74/25 53/20 9/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Al-Zawraa
1st Leg 1:1
29 May 19:30
2.
Al-Quwa Al-Jawiya
+8
13/10 12/5 11/5
1.
Al Wehdat Amman
1st Leg 1:4
30 May 17:00
2.
Al-Wahda Damascus
+8
11/10 23/10 141/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Kigwancha
31 May 07:00
2.
Erchim
+25
1/25 14/1 40/1
1.
Alay
31 May 11:00
2.
Dordoi
+7
9/10 23/10 69/20
1.
Istiklol Dushanbe
31 May 11:00
2.
Altyn Asyr
+7
21/20 23/10 14/5
1.
Bengaluru
31 May 14:45
2.
Maziya
+7
7/10 51/20 9/2
1.
Dhaka Abahani
31 May 14:45
2.
Mohun Bagan
+7
5/1 41/10 9/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Switzerland
01 Jun 19:45
2.
Belarus
+7
41/100 77/20 77/10
1.
France
02 Jun 20:00
2.
Paraguay
+7
7/20 43/10 19/2
1.
Hungary
05 Jun 19:30
2.
Russia
+7
8/5 5/2 181/100
1.
Belgium
05 Jun 19:45
2.
Czech Republic
+7
8/15 69/20 57/10
1.
Ukraine
Neutral Venue
06 Jun 17:00
2.
Malta
+7
2/25 12/1 35/1
1.
France
13 Jun 20:00
2.
England
+7
101/100 23/10 69/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
MC Alger
27 May 22:00
2.
CR Belouizdad
+8
3/5 47/20 28/5
1.
Hussein Dey
29 May 22:00
2.
USM Alger
+8
42/25 183/100 93/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Aldosivi
23:00
2.
Independiente Avellaneda
+129
26/5 14/5 4/6
1.
Colon de Santa Fe
27 May 18:00
2.
Gimnasia La Plata
+129
93/100 9/4 79/20
1.
Banfield
27 May 20:15
2.
Temperley
+127
18/25 66/25 49/10
1.
Newells Old Boys
27 May 21:15
2.
Olimpo de Bahia Blanca
+129
89/100 119/50 4/1
1.
Huracan
27 May 23:30
2.
Boca Juniors
+130
79/20 131/50 41/50
1.
San Martin San Juan
27 May 23:30
2.
Sarmiento Junin
+130
53/50 57/25 13/4
1.
Racing de Avellaneda
28 May 01:15
2.
San Lorenzo
+130
73/50 23/10 54/25
1.
Defensa y Justicia
28 May 18:00
2.
Tigre
+128
79/100 69/25 79/20
1.
Arsenal Sarandi
28 May 20:15
2.
Lanus
+130
133/50 56/25 5/4
1.
Talleres de Cordoba
28 May 21:00
2.
Atletico Tucuman
+130
17/25 53/20 27/5
1.
River Plate
28 May 22:15
2.
Rosario Central
+130
41/50 13/5 41/10
1.
Atletico de Rafaela
28 May 22:30
2.
Belgrano
+129
23/25 59/25 19/5
1.
Patronato
29 May 00:45
2.
Godoy Cruz
+130
79/50 111/50 51/25
1.
Estudiantes de La Plata
29 May 23:00
2.
Union de Santa Fe
+130
17/25 141/50 49/10
1.
Velez Sarsfield
30 May 01:15
2.
Quilmes
+130
77/100 131/50 22/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Ferro Carril Oeste
27 May 01:05
2.
Chacarita Juniors
+33
111/100 101/50 3/1
1.
Almagro
27 May 17:05
2.
Instituto
+33
33/25 87/50 72/25
1.
All Boys
27 May 19:30
2.
San Martin de Tucuman
+33
127/100 48/25 67/25
1.
Brown de Adrogue
27 May 19:30
2.
Estudiantes de San Luis
+33
21/25 199/100 47/10
1.
Atletico Parana
27 May 21:00
2.
Douglas Haig
+33
157/100 87/50 58/25
1.
Deportivo Santamarina
28 May 15:00
2.
Los Andes
+9
133/100 87/50 143/50
1.
Central Cordoba
28 May 19:00
2.
Argentinos Juniors
+9
111/50 49/25 73/50
1.
Guillermo Brown
28 May 19:00
2.
Crucero del Norte
+9
77/100 117/50 43/10
1.
Flandria
28 May 19:30
2.
Juventud Unida Gualeguaychu
+9
107/100 37/20 71/20
1.
Boca Unidos
28 May 20:00
2.
Nueva Chicago
+9
7/4 19/10 19/10
1.
Independiente Rivadavia
28 May 21:00
2.
Gimnasia de Jujuy
+9
69/50 89/50 133/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Pyunik
27 May 14:00
2.
Ararat Yerevan
+34
2/5 4/1 26/5
1.
Gandzasar
27 May 16:00
2.
Banants
+7
1/5 9/2 31/2
1.
Alashkert Martuni
28 May 14:00
2.
Shirak
+7
11/10 21/10 131/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Gungahlin United
27 May 06:00
2.
Riverina Rhinos
+7
33/100 9/2 53/10
1.
Monaro Panthers
27 May 06:00
2.
Woden Weston
+7
5/4 16/5 36/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
APIA Tigers
27 May 10:45
2.
Sydney United
+83
5/4 16/5 183/100
1.
Blacktown City
28 May 06:00
2.
Hakoah Sydney
+84
2/5 9/2 61/10
1.
Manly United
28 May 06:00
2.
Sutherland Sharks
+84
1/2 77/20 51/10
1.
Sydney Olympic
28 May 06:00
2.
Bonnyrigg White Eagles
+84
1/2 15/4 53/10
1.
Wollongong Wolves
28 May 06:00
2.
Parramatta Eagles
+84
14/25 15/4 22/5
1.
Rockdale City Suns
28 May 08:00
2.
Sydney FC U-21
+84
8/13 18/5 79/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Redlands United
27 May 06:00
2.
Sunshine Coast
+76
19/100 67/10 29/2
1.
South West Queensland Thunder
27 May 08:00
2.
Brisbane City
+75
17/2 63/10 13/50
1.
Brisbane Strikers
27 May 09:00
2.
Western Pride
+68
17/100 15/2 29/2
1.
Gold Coast City
27 May 09:30
2.
Far North Queensland
+84
23/50 19/5 59/10
1.
Northern Fury
27 May 10:00
2.
Moreton Bay United
+83
2/1 7/2 27/25
1.
Brisbane Roar U-21
27 May 10:15
2.
Brisbane Olympic
+84
11/4 67/20 17/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Adelaide City
27 May 06:30
2.
Campbelltown City
+84
4/6 17/5 19/5
1.
West Adelaide
27 May 06:30
2.
Croydon Kings
+83
6/5 61/20 197/100
1.
West Torrens Birkalla
27 May 06:30
2.
Metrostars
+83
8/5 3/1 149/100
1.
Adelaide Olympic
27 May 10:30
2.
Adelaide United U-21
+84
17/25 19/5 33/10
1.
Cumberland United
27 May 10:30
2.
Adelaide Blue Eagles
+83
157/100 3/1 6/4
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Devonport City Strikers
27 May 05:00
2.
Launceston City
+7
1/20 23/2 31/2
1.
South Hobart
27 May 05:00
2.
Olympia Warriors
+7
43/50 7/2 2/1
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Avondale Heights
27 May 06:00
2.
Heidelberg United
+83
179/100 67/25 29/20
1.
Green Gully
27 May 08:00
2.
Kingston City
+84
33/50 67/20 77/20
1.
Hume City
27 May 10:00
2.
St Albans Saints
+84
37/100 9/2 7/1
1.
South Melbourne
28 May 07:00
2.
Port Melbourne Sharks
+84
47/100 15/4 59/10
1.
Bulleen Lions
29 May 11:30
2.
Oakleigh Cannons
+7
19/5 29/10 3/4
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Balcatta
27 May 08:00
2.
Sorrento
+7
21/5 41/10 11/20
1.
Bayswater City
27 May 08:00
2.
Inglewood United
+83
99/100 17/5 9/4
1.
Ecu Joondalup
27 May 08:00
2.
Joondalup United
+84
39/50 7/2 74/25
1.
Mandurah City
27 May 08:00
2.
Perth
+84
61/10 41/10 43/100
1.
Perth Glory U-21
27 May 08:00
2.
Armadale
+83
147/100 33/10 6/4
1.
Stirling Lions
27 May 08:00
2.
Floreat Athena
+83
113/50 13/4 51/50
1.
Subiaco AFC
27 May 08:00
2.
Cockburn City
+83
11/5 13/4 21/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Admira
28 May 15:30
2.
Austria Wien
+130
131/50 27/10 109/100
1.
Rapid Wien
28 May 15:30
2.
St. Polten
+131
79/50 56/25 97/50
1.
Red Bull Salzburg
28 May 15:30
2.
Rheindorf Altach
+131
19/50 24/5 34/5
1.
Ried
28 May 15:30
2.
Mattersburg
+131
3/5 15/4 4/1
1.
Wolfsberger AC
28 May 15:30
2.
Sturm Graz
+130
149/50 149/50 10/11
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Rapid Wien
01 Jun 19:30
2.
Red Bull Salzburg
+8
7/2 74/25 4/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Stadl-Paura
27 May 15:00
2.
Sturm Graz II
+29
3/5 10/3 41/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Anif
27 May 15:00
2.
Hard
+18
8/25 24/5 71/10
1.
Austria Salzburg
27 May 16:00
2.
Worgl
+18
51/25 133/50 61/50
1.
Eugendorf
27 May 16:00
2.
Wacker Innsbruck II
+18
153/100 67/25 159/100
1.
Pinzgau
27 May 16:00
2.
Dornbirn
+18
36/25 133/50 17/10
1.
Salzburger AK 1914
27 May 16:00
2.
Hohenems
+18
103/50 53/20 121/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Naftan
27 May 14:00
2.
Minsk
+33
117/50 52/25 5/4
1.
Slutsk
27 May 15:00
2.
Slaviya-Mozyr
+34
37/100 18/5 36/5
1.
Torpedo-BelAZ
27 May 16:00
2.
Gomel
+34
3/4 62/25 15/4
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Dinamo Brest
28 May 15:00
2.
Shakhtyor Soligorsk
+84
9/4 43/20 67/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Genk
27 May 19:30
2.
St Truiden
+132
53/100 7/2 57/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Bolivar
27 May 01:00
2.
Blooming
+33
4/25 69/10 35/2
1.
Nacional Potosi
27 May 20:00
2.
Guabira
+33
2/5 79/20 7/1
1.
Universitario de Sucre
28 May 20:00
2.
Jorge Wilstermann
+33
17/20 13/5 7/2
1.
San Jose Oruro
28 May 22:15
2.
Strongest
+9
199/100 63/25 27/20
1.
Oriente Petrolero
29 May 00:30
2.
Sport Boys Warnes
+9
31/50 147/50 49/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Krupa Na Vrbasu
28 May 16:00
2.
Sarajevo
+7
21/10 12/5 11/10
1.
Zeljeznicar
28 May 16:00
2.
Radnik Bijeljina
+7
19/50 17/5 61/10
1.
Zrinjski
28 May 16:00
2.
Sloboda Tuzla
+7
21/100 71/20 20/1
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Mladost Doboj Kakanj
27 May 16:00
2.
Metalleghe
+25
39/20 62/25 57/50
1.
Olimpik Sarajevo
27 May 16:00
2.
Vitez
+7
23/5 149/50 51/100
1.
Siroki Brijeg
27 May 16:00
2.
Celik
+7
31/20 5/2 141/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Vasco da Gama-RJ
27 May 20:00
2.
Fluminense
+130
15/8 59/25 13/8
1.
Sao Paulo
27 May 23:00
2.
Palmeiras
+130
161/100 109/50 41/20
1.
Vitoria-BA
28 May 01:00
2.
Coritiba
+130
61/50 113/50 27/10
1.
Atletico-MG
28 May 15:00
2.
Ponte Preta
+131
21/50 19/5 39/5
1.
Atletico-GO
28 May 20:00
2.
Corinthians-SP
+131
43/10 14/5 37/50
1.
Atletico-PR
28 May 20:00
2.
Flamengo
+130
181/100 23/10 43/25
1.
Santos
28 May 20:00
2.
Cruzeiro-MG
+130
117/100 47/20 69/25
1.
Sport Recife
28 May 22:00
2.
Gremio
+130
34/25 59/25 113/50
1.
Botafogo-RJ
28 May 23:00
2.
Bahia
+131
79/100 67/25 41/10
1.
Chapecoense
30 May 00:00
2.
Avai
+130
87/100 5/2 77/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Criciuma
23:15
2.
America-MG
+83
28/25 57/25 147/50
1.
Boa
27 May 00:30
2.
Oeste-SP
+83
69/50 111/50 117/50
1.
Goias
27 May 01:30
2.
Brasil de Pelotas
+83
3/5 14/5 6/1
1.
ABC-RN
27 May 20:30
2.
Vila Nova
+83
59/50 113/50 139/50
1.
Londrina
27 May 20:30
2.
Luverdense
+83
10/11 123/50 71/20
1.
Nautico-PE
27 May 20:30
2.
Ceara
+83
29/20 113/50 54/25
1.
Paysandu
27 May 20:30
2.
Internacional-RS
+83
7/2 49/20 93/100
1.
Juventude
27 May 23:00
2.
Parana
+83
57/50 56/25 73/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Joinville
23:00
2.
Tupi-MG
+34
61/100 143/50 24/5
1.
Tombense
27 May 19:30
2.
Mogi Mirim
+33
18/25 14/5 19/5
1.
Bragantino
27 May 20:00
2.
Ypiranga
+34
17/20 62/25 69/20
1.
Moto Club
27 May 20:00
2.
Confianca
+33
191/100 12/5 141/100
1.
Sao Bento
27 May 21:00
2.
Macae
+34
17/25 68/25 43/10
1.
Salgueiro
28 May 00:00
2.
Fortaleza-CE
+33
13/10 49/20 41/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
CSKA Sofia
28 May 16:30
2.
Levski Sofia
+7
21/20 23/10 66/25
1.
Cherno More
28 May 19:00
2.
Ludogorets Razgrad
+7
131/100 23/10 179/100
1.
Lokomotiv Plovdiv
28 May 19:00
2.
Dunav Ruse
+7
13/10 23/10 91/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Serbian White Eagles
27 May 00:00
2.
Waterloo
+8
41/50 147/50 67/25
1.
FC Vorkuta
27 May 19:00
2.
Milton
+8
27/20 13/5 169/100
1.
SC Scarborough
28 May 01:00
2.
York Region Shooters
+8
27/10 139/50 17/20
1.
Royal Toronto
28 May 23:00
2.
Brantford Galaxy
+8
1/1 13/5 59/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Guizhou Hengfeng Zhicheng
27 May 08:30
2.
Jiangsu Suning
+33
173/100 12/5 83/50
1.
Liaoning Whowin
27 May 08:30
2.
Yanbian Fude
+33
103/100 12/5 3/1
1.
Hebei China Fortune
27 May 12:35
2.
Changchun Yatai
+34
3/5 61/20 51/10
1.
Shanghai SIPG
27 May 12:35
2.
Beijing Guoan
+34
61/100 16/5 47/10
1.
Tianjin Quanjian
27 May 12:35
2.
Tianjin Teda
+33
53/50 119/50 73/25
1.
Shandong Luneng
28 May 12:35
2.
Henan Jianye
+34
29/50 149/50 28/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Yunnan Lijiang
27 May 08:00
2.
Beijing Enterprises
+33
85/40 5/2 13/10
1.
Baoding Yingli Yitong 
27 May 09:00
2.
Meizhou Hakka
+33
7/5 5/2 39/20
1.
Zhejiang Yiteng
27 May 12:00
2.
Dalian Transcendence
+34
4/5 66/25 37/10
1.
Nei Mongol Zhongyou
27 May 12:35
2.
Wuhan Zall
+33
1/1 5/2 29/10
1.
Shenzhen 1994
27 May 12:35
2.
Xinjiang Tianshan Leopard
+34
1/2 13/4 31/5
1.
Beijing Renhe
28 May 08:30
2.
Shijiazhuang Ever Bright
+34
31/50 73/25 49/10
1.
Hangzhou Greentown
28 May 12:35
2.
Dalian Yifang
+33
85/40 62/25 129/100
1.
Shanghai Shenxin
28 May 12:45
2.
Qingdao Huanghai
+33
1/1 5/2 29/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Deportes Tolima
27 May 01:45
2.
La Equidad
+33
111/100 56/25 127/50
1.
Atletico Bucaramanga
28 May 00:00
2.
America de Cali
+33
13/10 23/10 23/10
1.
Deportivo Cali
28 May 00:00
2.
Millonarios
+33
111/100 9/4 51/20
1.
Rionegro Aguilas
28 May 00:00
2.
Jaguares Cordoba
+33
11/5 13/8 17/10
1.
Santa Fe
28 May 00:00
2.
Alianza Petrolero
+33
11/20 11/4 28/5
1.
Tigres
28 May 21:15
2.
Atletico Huila
+9
32/25 11/5 109/50
1.
Deportivo Pasto
28 May 23:30
2.
Junior Barranquilla
+9
16/25 129/50 47/10
1.
Independiente Medellin
29 May 01:30
2.
Atletico Nacional
+9
179/100 43/20 79/50
1.
Cortulua
29 May 23:30
2.
Once Caldas
+9
157/100 56/25 173/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Inter Zapresic
27 May 15:00
2.
Istra 1961
+21
99/100 59/25 53/20
1.
Dinamo Zagreb
27 May 18:00
2.
Rijeka
+22
9/10 13/5 53/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Hradec Kralove
27 May 16:00
2.
Bohemians 1905
+76
21/20 67/25 121/50
1.
Karvina
27 May 16:00
2.
Jablonec
+75
77/50 127/50 89/50
1.
Pribram
27 May 16:00
2.
Zlin
+75
38/25 64/25 9/5
1.
Slavia Prague
27 May 16:00
2.
Zbrojovka Brno
+57
7/50 41/5 19/1
1.
Slovacko
27 May 16:00
2.
Sparta Prague
+76
31/10 137/50 10/11
1.
Slovan Liberec
27 May 16:00
2.
Mlada Boleslav
+75
167/100 49/20 31/20
1.
Teplice
27 May 16:00
2.
Dukla Prague
+71
18/25 147/50 18/5
1.
Viktoria Plzen
27 May 16:00
2.
Vysocina Jihlava
+55
4/25 15/2 37/2
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Banik Ostrava
28 May 14:00
2.
Znojmo
+7
3/20 15/2 12/1
1.
Dynamo Ceske Budejovice
28 May 14:00
2.
Trinec
+7
4/5 51/20 17/5
1.
MAS Taborsko
28 May 14:00
2.
Viktoria Zizkov
+7
183/100 12/5 7/5
1.
Opava
28 May 14:00
2.
Sigma Olomouc
+7
97/100 57/20 119/50
1.
Pardubice
28 May 14:00
2.
Varnsdorf
+7
99/100 12/5 11/4
1.
Prostejov
28 May 14:00
2.
Vitkovice
+7
21/2 11/2 11/50
1.
Usti nad Labem
28 May 14:00
2.
Frydek-Mistek
+7