Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Russia
17 Jun 16:00
2.
New Zealand
+7
7/20 9/2 87/10
1.
Portugal
18 Jun 16:00
2.
Mexico
+7
89/100 67/25 69/20
1.
Cameroon
18 Jun 19:00
2.
Chile
+7
17/5 5/2 19/20
1.
Australia
19 Jun 16:00
2.
Germany
+3
23/2 47/10 3/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Belarus
09 Jun 18:45
2.
Bulgaria
+4
58/25 47/20 69/50
1.
Estonia
09 Jun 18:45
2.
Belgium
+3
11/1 5/1 3/10
1.
Latvia
09 Jun 18:45
2.
Portugal
+3
19/1 89/10 3/20
1.
Andorra
09 Jun 19:45
2.
Hungary
+3
17/1 15/2 9/50
1.
Bosnia and Herzegovina
09 Jun 19:45
2.
Greece
+3
1/1 23/10 18/5
1.
Faroe Islands
09 Jun 19:45
2.
Switzerland
+3
10/1 24/5 8/25
1.
Gibraltar
09 Jun 19:45
2.
Cyprus
+3
25/2 47/10 3/10
1.
Netherlands
09 Jun 19:45
2.
Luxembourg
+3
1/50 35/1 80/1
1.
Sweden
09 Jun 19:45
2.
France
+3
47/10 59/20 69/100
1.
Azerbaijan
10 Jun 17:00
2.
Northern Ireland
+3
79/20 13/5 21/25
1.
Kazakhstan
10 Jun 17:00
2.
Denmark
+3
29/5 3/1 61/100
1.
Slovenia
10 Jun 17:00
2.
Malta
+7
3/50 18/1 40/1
1.
Scotland
10 Jun 18:00
2.
England
+7
19/5 53/20 43/50
1.
Lithuania
10 Jun 18:45
2.
Slovakia
+7
39/10 49/20 9/10
1.
Germany
10 Jun 19:45
2.
San Marino
+3
1/200 50/1 150/1
1.
Montenegro
10 Jun 19:45
2.
Armenia
+3
31/50 149/50 11/2
1.
Norway
10 Jun 19:45
2.
Czech Republic
+3
171/100 23/10 93/50
1.
Poland
10 Jun 19:45
2.
Romania
+3
57/100 31/10 31/5
1.
Finland
11 Jun 16:00
2.
Ukraine
+3
41/10 63/25 17/20
1.
Moldova
11 Jun 16:00
2.
Georgia
+3
52/25 57/25 31/20
1.
Republic of Ireland
11 Jun 18:00
2.
Austria
+3
6/4 85/40 57/25
1.
Israel
11 Jun 18:45
2.
Albania
+3
129/100 5/2 47/20
1.
Italy
11 Jun 19:45
2.
Liechtenstein
+3
1/125 45/1 110/1
1.
Kosovo
11 Jun 19:45
2.
Turkey
+3
31/2 61/10 11/50
1.
Republic of Macedonia
11 Jun 19:45
2.
Spain
+3
14/1 11/2 1/4
1.
Serbia
11 Jun 19:45
2.
Wales
+3
22/25 131/50 18/5
1.
Iceland
11 Jun 20:45
2.
Croatia
+3
141/50 12/5 23/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Real Madrid
02 May 19:45
2.
Atletico Madrid
+175
17/20 139/50 15/4
1.
Monaco
03 May 19:45
2.
Juventus
+161
111/50 64/25 34/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Ajax
03 May 17:45
2.
Lyon
+174
11/8 27/10 51/25
1.
Celta de Vigo
04 May 20:05
2.
Manchester United
+174
9/4 117/50 71/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Al Wehdat Amman
01 May 16:00
2.
Al-Muharraq
+7
11/10 47/20 13/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Pachuca
1st Leg 1:1
03:00
2.
Tigres
+131
139/100 23/10 57/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Nacional Montevideo
23:30
2.
Chapecoense
+83
4/5 127/50 21/5
1.
Zulia
23:30
2.
Lanus
+84
21/5 64/25 79/100
1.
Emelec
28 Apr 01:00
2.
River Plate
+83
37/25 85/40 113/50
1.
Gremio
28 Apr 01:45
2.
Guarani Asuncion
+84
14/25 3/1 61/10
1.
Sport Boys Warnes
28 Apr 01:45
2.
Godoy Cruz
+83
107/50 119/50 7/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Atletico Nacional
1st Leg 1:2
11 May 01:45
2.
Chapecoense
+8
1/2 18/5 31/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Quilmes
28 Apr 23:00
2.
Talleres de Cordoba
+130
3/1 113/50 113/100
1.
Independiente Avellaneda
29 Apr 01:15
2.
Estudiantes de La Plata
+131
93/100 23/10 39/10
1.
Gimnasia La Plata
29 Apr 20:00
2.
San Lorenzo
+130
6/4 43/20 56/25
1.
Huracan
29 Apr 20:00
2.
Newells Old Boys
+130
21/10 52/25 33/20
1.
Sarmiento Junin
29 Apr 20:10
2.
Colon de Santa Fe
+130
41/20 43/20 163/100
1.
Tigre
29 Apr 22:20
2.
Banfield
+130
27/20 117/50 23/10
1.
Temperley
30 Apr 00:00
2.
Racing de Avellaneda
+131
73/20 51/20 22/25
1.
Union de Santa Fe
30 Apr 00:30
2.
Patronato
+130
9/10 119/50 39/10
1.
Godoy Cruz
30 Apr 20:00
2.
San Martin San Juan
+131
111/100 59/25 147/50
1.
Rosario Central
30 Apr 21:00
2.
Aldosivi
+7
61/100 73/25 57/10
1.
Boca Juniors
30 Apr 23:10
2.
Arsenal Sarandi
+7
29/100 26/5 21/2
1.
Olimpo de Bahia Blanca
30 Apr 23:30
2.
Atletico de Rafaela
+7
11/10 43/20 33/10
1.
Belgrano
02 May 21:00
2.
Defensa y Justicia
+7
121/50 43/20 141/100
1.
Lanus
03 May 01:00
2.
Velez Sarsfield
+7
11/10 43/20 33/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Sydney FC
29 Apr 10:50
2.
Perth Glory
+132
2/5 9/2 67/10
1.
Melbourne Victory
30 Apr 08:00
2.
Brisbane Roar
+132
4/5 149/50 71/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Sutherland Sharks
29 Apr 09:30
2.
Wollongong Wolves
+7
127/100 3/1 189/100
1.
Blacktown City
29 Apr 10:00
2.
Manly United
+7
13/10 14/5 49/25
1.
Bonnyrigg White Eagles
29 Apr 10:00
2.
Rockdale City Suns
+7
61/10 9/2 2/5
1.
Sydney United
30 Apr 07:00
2.
Parramatta Eagles
+7
9/20 4/1 29/5
1.
APIA Tigers
30 Apr 07:45
2.
Sydney Olympic
+7
9/10 13/4 66/25
1.
Hakoah Sydney
30 Apr 08:00
2.
Sydney FC U-21
+7
4/5 33/10 61/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Redlands United
28 Apr 10:00
2.
Brisbane Strikers
+84
15/2 11/2 31/100
1.
South West Queensland Thunder
29 Apr 08:00
2.
Western Pride
+7
23/2 34/5 21/100
1.
Brisbane City
29 Apr 09:30
2.
Far North Queensland
+7
3/4 7/2 63/20
1.
Gold Coast City
29 Apr 09:30
2.
Brisbane Olympic
+7
23/20 7/2 37/20
1.
Northern Fury
29 Apr 10:00
2.
Brisbane Roar U-21
+7
13/10 7/2 41/25
1.
Sunshine Coast
30 Apr 05:00
2.
Moreton Bay United
+7
15/2 11/2 3/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Croydon Kings
29 Apr 06:30
2.
Adelaide United U-21
+7
3/4 7/2 63/20
1.
Cumberland United
29 Apr 06:30
2.
Campbelltown City
+7
19/5 7/2 13/20
1.
West Adelaide
29 Apr 06:30
2.
Adelaide Comets
+7
23/10 29/10 11/10
1.
West Torrens Birkalla
29 Apr 06:30
2.
Para Hills Knights
+7
6/5 29/10 52/25
1.
Adelaide Olympic
29 Apr 10:30
2.
Adelaide City
+7
57/20 3/1 9/10
1.
Metrostars
30 Apr 06:30
2.
Adelaide Blue Eagles
+7
3/4 3/1 73/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Port Melbourne Sharks
28 Apr 11:30
2.
Bulleen Lions
+83
99/100 57/20 53/20
1.
Avondale Heights
29 Apr 06:00
2.
Kingston City
+7
18/25 13/4 71/20
1.
North Geelong Warriors
29 Apr 06:00
2.
St Albans Saints
+7
21/20 14/5 5/2
1.
Green Gully
29 Apr 09:00
2.
Melbourne Knights
+7
11/20 7/2 49/10
1.
Hume City
29 Apr 10:00
2.
Oakleigh Cannons
+7
101/100 13/4 23/10
1.
Heidelberg United
30 Apr 06:00
2.
Bentleigh Greens
+7
13/10 27/10 101/50
1.
South Melbourne
30 Apr 07:00
2.
Pascoe Vale
+7
5/4 14/5 51/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Armadale
29 Apr 08:00
2.
Bayswater City
+7
29/5 4/1 9/20
1.
Cockburn City
29 Apr 08:00
2.
Inglewood United
+7
33/20 13/4 27/20
1.
Ecu Joondalup
29 Apr 08:00
2.
Mandurah City
+7
7/20 9/2 15/2
1.
Floreat Athena
29 Apr 08:00
2.
Sorrento
+7
11/10 71/20 97/50
1.
Subiaco AFC
29 Apr 08:00
2.
Perth Glory U-21
+7
31/20 7/2 27/20
1.
Joondalup United
29 Apr 12:00
2.
Perth
+7
127/50 63/20 19/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Austria Wien
29 Apr 15:00
2.
Sturm Graz
+130
41/50 11/4 15/4
1.
Red Bull Salzburg
29 Apr 17:30
2.
Ried
+131
21/100 63/10 15/1
1.
St. Polten
29 Apr 17:30
2.
Rheindorf Altach
+130
39/20 23/10 79/50
1.
Wolfsberger AC
29 Apr 17:30
2.
Mattersburg
+130
8/5 113/50 199/100
1.
Admira
30 Apr 15:30
2.
Rapid Wien
+130
79/20 53/20 41/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Blau-Weiss Linz
28 Apr 17:30
2.
Horn
+83
117/100 62/25 51/20
1.
FAC
28 Apr 17:30
2.
Liefering
+83
13/8 63/25 17/10
1.
Kapfenberger
28 Apr 17:30
2.
Austria Lustenau
+83
12/5 53/20 57/50
1.
Wiener Neustadt
28 Apr 19:30
2.
Wattens
+83
32/25 51/20 109/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Stadl-Paura
28 Apr 17:00
2.
Pasching
+7
71/100 14/5 39/10
1.
Grieskirchen
28 Apr 18:00
2.
Allerheiligen
+7
139/100 13/5 181/100
1.
Hartberg
28 Apr 18:00
2.
Union St. Florian
+7
16/25 31/10 4/1
1.
Kalsdorf
28 Apr 18:00
2.
Lafnitz
+8
77/20 3/1 67/100
1.
Vorwarts Steyr
28 Apr 18:00
2.
Austria Klagenfurt
+7
12/25 37/10 51/10
1.
Weiz
28 Apr 18:00
2.
ATSV Wolfsberg
+7
97/100 123/50 29/10
1.
Union Gurten
29 Apr 16:00
2.
Gleisdorf 09
+7
101/50 13/5 5/4
1.
Sturm Graz II
30 Apr 14:00
2.
Deutschlandsberg
+7
191/100 133/50 32/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Parndorf
18:30
2.
Wiener SC
+33
1/1 5/2 68/25
1.
Rapid Wien II
18:30
2.
Mannsdorf
+33
13/10 51/20 197/100
1.
St. Polten II
28 Apr 16:30
2.
Austria Wien II
+7
33/5 79/20 39/100
1.
Admira II
28 Apr 18:00
2.
SKU Amstetten
+7
111/100 13/5 58/25
1.
First Vienna
28 Apr 18:00
2.
Ebreichsdorf
+7
29/50 33/10 22/5
1.
Ritzing
28 Apr 18:00
2.
Traiskirchen
+7
87/100 33/10 5/2
1.
Schwechat
28 Apr 19:00
2.
Stadlau
+7
63/20 71/25 81/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Hohenems
28 Apr 17:30
2.
Rheindorf Altach II
+7
117/100 27/10 103/50
1.
Dornbirn
28 Apr 18:00
2.
Grodig
+7
28/5 79/20 21/50
1.
Eugendorf
28 Apr 18:00
2.
Austria Salzburg
+7
7/5 27/10 17/10
1.
Salzburger AK 1914
28 Apr 18:00
2.
Pinzgau
+7
36/25 27/10 33/20
1.
Schwaz
28 Apr 18:00
2.
Kufstein
+7
1/1 14/5 12/5
1.
TSV St. Johann
28 Apr 18:00
2.
Seekirchen
+7
47/50 14/5 13/5
1.
Wacker Innsbruck II
28 Apr 18:00
2.
Anif
+7
5/1 15/4 47/100
1.
Hard
29 Apr 15:00
2.
Worgl
+7
11/10 11/4 109/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
AZAL Baku
29 Apr 12:00
2.
Zira
+7
57/10 4/1 2/5
1.
Kapaz
29 Apr 12:00
2.
Inter Baku
+7
3/4 12/5 41/10
1.
Neftchi Baku
29 Apr 12:00
2.
Qarabag
+7
23/5 123/50 67/100
1.
Sumqayit
29 Apr 12:00
2.
Gabala
+7
16/5 107/50 24/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Qarabag
05 May 13:00
2.
Gabala
+8
11/10 47/20 13/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Naftan
29 Apr 14:00
2.
Krumkachy
+7
23/10 109/50 61/50
1.
Minsk
29 Apr 16:00
2.
Isloch
+7
8/11 12/5 41/10
1.
Neman Grodno
29 Apr 17:00
2.
Vitebsk
+7
19/20 49/20 11/4
1.
Torpedo-BelAZ
30 Apr 14:30
2.
Dnepr Mogilev
+7
13/20 63/25 23/5
1.
Dinamo Brest
30 Apr 15:30
2.
Slaviya-Mozyr
+7
47/100 3/1 31/5
1.
BATE
30 Apr 16:30
2.
Shakhtyor Soligorsk
+7
3/4 119/50 79/20
1.
Gorodeya
30 Apr 17:00
2.
Dinamo Minsk
+7
11/4 49/20 19/20
1.
Gomel
30 Apr 17:30
2.
Slutsk
+7
27/25 109/50 53/20
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Anderlecht
19:30
2.
Charleroi
+131
9/20 19/5 34/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Cercle Brugge
28 Apr 19:30
2.
Tubize
+33
8/5 11/5 2/1
1.
Oud-Heverlee Leuven
28 Apr 19:30
2.
Lommel United
+33
5/4 29/10 101/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Ponte Preta
30 Apr 20:00
2.
Corinthians-SP
+8
6/4 12/5 197/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Santo Andre
1st Leg 0:1
29 Apr 01:00
2.
Ituano-SP
+83
13/10 23/10 121/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Fluminense
30 Apr 20:00
2.
Flamengo
+8
109/50 12/5 34/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Internacional-RS
30 Apr 20:00
2.
Novo Hamburgo
+8
1/2 16/5 53/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Cruzeiro-MG
30 Apr 20:00
2.
Atletico-MG
+8
23/20 12/5 67/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Vitoria-BA
28 Apr 00:30
2.
Bahia
+84
13/10 23/10 47/20
1.
Sport Recife
29 Apr 22:30
2.
Santa Cruz-PE
+8
37/50 23/10 53/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Dunav Ruse
28 Apr 15:30
2.
Lokomotiv Plovdiv
+7
10/11 123/50 74/25
1.
Levski Sofia
29 Apr 15:00
2.
CSKA Sofia
+7
31/20 23/10 171/100
1.
Ludogorets Razgrad
01 May 18:00
2.
Cherno More
+7
27/100 5/1 79/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Neftochimik 1962 Burgas
28 Apr 18:00
2.
Pirin Blagoevgrad
+7
6/4 23/10 31/20
1.
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
29 Apr 18:00
2.
Beroe
+7
8/5 23/10 147/100
1.
Montana
30 Apr 15:45
2.
Botev Plovdiv
+7
39/10 7/2 1/2
1.
Slavia Sofia
01 May 15:30
2.
Vereya
+7
13/10 23/10 91/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Litex Lovech
1st Leg 0:4
16:00
2.
Ludogorets Razgrad
+85
67/10 4/1 19/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Universidad Concepcion
29 Apr 00:00
2.
Deportes Temuco
+83
13/10 121/50 47/20
1.
Universidad Catolica Santiago
29 Apr 16:00
2.
Universidad de Chile
+7
37/20 133/50 149/100
1.
Cobresal
29 Apr 19:30
2.
Huachipato
+7
37/20 47/20 33/20
1.
Santiago Wanderers
29 Apr 22:00
2.
Iquique
+7
2/1 123/50 73/50
1.
Union Espanola
30 Apr 00:30
2.
Everton Vina del Mar
+7
59/50 11/4 117/50
1.
O'Higgins
30 Apr 16:00
2.
San Luis
+7
17/20 57/20 69/20
1.
Antofagasta
30 Apr 19:30
2.
Audax Italiano
+7
34/25 63/25 107/50
1.
Colo Colo
30 Apr 22:00
2.
Palestino
+7
13/25 7/2 59/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Union La Calera
28 Apr 20:30
2.
Santiago Morning
+33
29/20 47/20 199/100
1.
Deportes Copiapo
29 Apr 20:00
2.
Magallanes
+7
21/20 59/25 29/10
1.
Union San Felipe
29 Apr 20:00
2.
Deportes Valdivia
+7
41/50 123/50 39/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Guangzhou R&F
28 Apr 12:35
2.
Guizhou Hengfeng Zhicheng
+34
61/100 63/20 24/5
1.
Liaoning Whowin
29 Apr 08:30
2.
Beijing Guoan
+33
62/25 12/5 6/5
1.
Tianjin Quanjian
29 Apr 08:30
2.
Jiangsu Suning
+33
6/5 57/25 131/50
1.
Yanbian Fude
29 Apr 08:30
2.
Changchun Yatai
+33
69/50 9/4 56/25
1.
Hebei China Fortune
29 Apr 12:35
2.
Tianjin Teda
+34
47/50 49/20 67/20
1.
Henan Jianye
29 Apr 12:35
2.
Guangzhou Evergrande
+34
27/5 13/4 11/20
1.
Chongqing Lifan
30 Apr 12:35
2.
Shanghai SIPG
+7
79/20 57/20 37/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Dalian Transcendence
29 Apr 07:30
2.
Yunnan Lijiang
+7
3/5 3/1 5/1
1.
Nei Mongol Zhongyou
29 Apr 09:00
2.
Beijing Enterprises
+7
9/10 51/20 33/10
1.
Xinjiang Tianshan Leopard
29 Apr 09:30
2.
Wuhan Zall
+7
9/10 13/5 16/5
1.
Shanghai Shenxin
29 Apr 09:45
2.
Baoding Yingli Yitong 
+7
1/2 13/4 31/5
1.
Hangzhou Greentown
29 Apr 12:35
2.
Meizhou Hakka
+7
3/4 11/4 39/10
1.
Shenzhen 1994
29 Apr 12:35
2.
Qingdao Huanghai
+7
9/20 15/4 61/10
1.
Beijing Renhe
30 Apr 08:30
2.
Zhejiang Yiteng
+7
1/2 33/10 6/1
1.
Shijiazhuang Ever Bright
30 Apr 12:35
2.
Dalian Yifang
+7
6/4 5/2 181/100
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
America de Cali
28 Apr 01:45
2.
Santa Fe
+33
133/100 54/25 119/50
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Bogota
20:00
2.
Cucuta Deportivo
+7
68/25 12/5 19/20
1.
Atletico Huila
21:15
2.
Deportivo Pereira
+7
17/20 117/50 13/4
1.
Deportes Quindio
21:30
2.
Deportes Tolima
+7
29/20 21/10 19/10
1.
Cortulua
22:30
2.
Universitario Popayan
+7
8/11 9/4 43/10
1.
Rionegro Aguilas
28 Apr 01:00
2.
Leones
+7
67/100 141/50 73/20
1.
Alianza Petrolero
28 Apr 01:30
2.
Real Santander
+7
7/10 12/5 21/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Saprissa
30 Apr 03:15
2.
Herediano
+7
21/20 12/5 57/20
1.
Santos de Guapiles
30 Apr 22:00
2.
Limon
+7
9/10 14/5 74/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Dinamo Zagreb
29 Apr 14:00
2.
Cibalia
+7
2/25 42/5 20/1
1.
Rijeka
29 Apr 18:00
2.
Inter Zapresic
+7
2/25 17/2 20/1
1.
Istra 1961
30 Apr 14:00
2.
Hajduk Split
+7
29/5 43/10 7/20
1.
Split
30 Apr 18:00
2.
Slaven Belupo
+7
13/10 23/10 23/10
1.
Osijek
01 May 17:00
2.
Lokomotiva
+7
3/5 29/10 51/10
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Anorthosis
29 Apr 14:00
2.
Omonia Nicosia
+7
41/20 61/25 34/25
1.
AEK Larnaca
30 Apr 14:00
2.
Apollon Limassol
+7
13/10 23/10 23/10
1.
AEL Limassol
30 Apr 16:00
2.
APOEL
+7
22/5 33/10 3/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Doxa Katokopia
29 Apr 16:00
2.
Aris Limassol
+7
6/5 5/2 99/50
1.
Karmiotissa
29 Apr 17:00
2.
Ermis
+7
1/2 39/10 39/10
1.
Nea Salamis
30 Apr 17:00
2.
Ethnikos Achnas
+7
7/5 5/2 42/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Vysocina Jihlava
28 Apr 17:00
2.
Zbrojovka Brno
+83
8/5 57/25 48/25
1.
Pribram
28 Apr 19:15
2.
Sparta Prague
+84
4/1 72/25 73/100
1.
Zlin
29 Apr 16:00
2.
Mlada Boleslav
+7
42/25 23/10 89/50
1.
Viktoria Plzen
29 Apr 19:15
2.
Dukla Prague
+7
29/50 16/5 51/10
1.
Karvina
30 Apr 16:00
2.
Hradec Kralove
+7
28/25 12/5 11/4
1.
Teplice
30 Apr 16:00
2.
Slovacko
+7
57/100 3/1 59/10
1.
Slavia Prague
30 Apr 16:30
2.
Jablonec
+7
9/25 4/1 9/1
1.
Slovan Liberec
01 May 16:30
2.
Bohemians 1905
+7
87/100 49/20 15/4
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Sigma Olomouc
28 Apr 17:00
2.
Banik Sokolov
+7
7/25 11/2 7/1
1.
Pardubice
29 Apr 09:15
2.
Prostejov
+7
7/25 11/2 7/1
1.
Trinec
29 Apr 09:15
2.
Frydek-Mistek
+7
27/25 12/5 123/50
1.
Viktoria Zizkov
29 Apr 09:15
2.
Banik Ostrava
+7
87/50 47/20 6/4
1.
MAS Taborsko
29 Apr 16:00
2.
Opava
+7
161/100 47/20 161/100
1.
Vitkovice
29 Apr 16:00
2.
Usti nad Labem
+7
13/10 47/20 101/50
1.
Varnsdorf
30 Apr 16:00
2.
Znojmo
+7
7/5 47/20 15/8
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Midtjylland
29 Apr 15:00
2.
Nordsjaelland
+130
19/20 67/25 63/20
1.
FC Kobenhavn
30 Apr 15:00
2.
Lyngby
+131
33/100 22/5 21/2
1.
Brondby
30 Apr 17:00
2.
SonderjyskE
+131
59/100 31/10 28/5
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Odense
28 Apr 17:00
2.
Horsens
+131
19/25 71/25 4/1
1.
Randers
28 Apr 19:15
2.
Esbjerg
+131
18/25 71/25 9/2
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Akademisk
30 Apr 12:45
2.
Vendsyssel
+7
4/1 3/1 18/25
1.
Fredericia
30 Apr 12:45
2.
Fremad Amager
+7
19/20 53/20 31/10
1.
Helsingor
30 Apr 12:45
2.
Skive
+7
22/25 11/4 33/10
1.
Hobro
30 Apr 12:45
2.
Roskilde
+7
4/5 57/20 73/20
1.
Koge
30 Apr 12:45
2.
Nykobing
+7
9/10 66/25 67/20
1.
Naestved
30 Apr 12:45
2.
Vejle
+7
2/1 53/20 34/25
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Vendsyssel
18:00
2.
FC Kobenhavn
+132
21/2 41/10 7/20
1.
Midtjylland
04 May 17:30
2.
Brondby
+8
37/20 12/5 13/8
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Fuerza Amarilla
28 Apr 22:00
2.
Barcelona Guayaquil
+34
33/10 12/5 47/50
1.
Deportivo Cuenca
29 Apr 02:00
2.
River Plate de Ecuador
+32
97/100 49/20 31/10
1.
El Nacional
30 Apr 17:15
2.
LDU Quito
+7
73/50 119/50 39/20
1.
Clan Juvenil
30 Apr 18:00
2.
Independiente Del Valle
+7
9/2 67/25 7/10
1.
Macara
30 Apr 19:30
2.
Universidad Catolica Quito
+7
85/40 11/5 29/20
1.
Emelec
30 Apr 23:30
2.
Delfin
+7
61/100 59/20 5/1
Event Name 1
Win 1
X
Draw
2
Win 2
1.
Petrojet
14:45
2.
El Nasr Taadeen
+34
12/25 59/20 79/10
1.
Wadi Degla
17:00
2.
Smouha
+33
189/100 37/20 19/10